DOGIO MAGAZÍN

  • michaeladocekalova

Hlídání a venčení psů v Praze i Brně aneb pod pokličkou Dogio.czTi, kteří skáčou do vzduchu když se vrátíme domů; ti, kteří sdílí každou radost i starost; ti, co nám olizují slzy z tváří. Víte, o kom je řeč? Přeci o našich věrných psích společnících! Psi jsou v našich životech nepostradatelní a stojí za to obětovat cokoli, aby i oni byli šťastní každý den v jejich životě. Protože přesně to se oni usilovně snaží dělat pro nás.


Hlídání a venčení psů v Praze i Brně není žádnou prestižní záležitostí, stojí přece za to vašemu miláčkovi dopřát plnou misku, čerstvou vodu, pomazlení a procházku i socializaci v čase, kdy vy musíte sedět za pracovním stolem, nestíháte se k pejskovi vrátit na vyvenčení včas, nebo si naopak užíváte zasloužený odpočinek na dovolené či s rodinkou. O každý vztah se má pečovat, a i když z tohoto vztahu plynou i chlupy v jídle, stopy od bláta na bílém koberci nebo rozkousané boty, je to to nejcennější, co může člověk mít.


Ke šťastnému uslintanému psímu úsměvu je nezbytné i každodenní venčení. A ne vždy na to má páníček čas, řekněme si upřímně, ne každý den můžeme vzít pejsky na dlouhou a vydatnou procházku. Proč jim to ale i tak nedopřát? Dogio se o pravidelné i jednorázové venčení rádo postará, a doma bude spokojený pejsek i páníček.


Protože startup LazyFriday se už více než 2 roky stará o kočičky, rozhodl se jeho zakladatel Lukáš Verčík nezapomínat ani na šelmy psovité, které vám možná právě věrně slintají na monitor, a věnovat i jim profesionální péči dogio Hrdinek a dogio Hrdinů.


Jak to celé funguje?

Když už se rozhodnete věnovat sami sobě pár dní odpočinku, většinou prosíte kamarády nebo rodinu, aby si našli chviličku na nakrmení a vyvenčení chlupáče. Nebo ho odvezete do psího hotelu, kde se chtě nechtě musí seznamovat s cizími chlupatými slintaly. Pokud je pejsek čerstvě naočkovaný nebo se hodil marod, nebude v hotelu přivítán s otevřenou náručí. Tak proč ho nenechat tam, kde to zná, v místě, které považuje za domov a má tam svůj pohodlný, “voňavý” a napůl roztrhaný pelíšek?


Stačí mrknout na web www.dogio.cz a vyplnit pár informací o vaší nerozlučné dvojce a z široké nabídky služeb si vyberete pomocí tarifů tu pravou. Hlídání jednou nebo vícekrát denně, délka venčení nebo péče o chlupaté marody? Pro profesionály z dogia není problém nic, ani pravidelné venčení každé dopoledne a podávání léků.


Dogio má lásky, pohlazení a respektu na rozdávání, tak nám představte vašeho psího miláčka!

Pak následuje úvodní schůzka, kde pejska s naší Hrdinkou nebo Hrdinou seznámíte a přesvědčíte se, že si padnou do oka. A co je nejlepší? Z každé návštěvy dostaneme reporty o tom, jak se váš pejsek měl. A pokud se někdy stane, že zapomenete poprosit sousedku o zalévání květin, i o to se postaráme. Stejně tak uvaříme domácí papání, koupíme novou hračku, uklidíme nádobí z myčky nebo doneseme pytel granulí, protože hladový pes je smutný pes. A my máme rádi rozjařené psí rošťáky!


Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

Často kladené otázky
Obchodní podmínky

O LAZYFRIDAY DOGIO

Pracuj s námi
Kontakty

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:
+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 08:00 - 20:00
SO-NE: 10:00 - 16:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY DOGIO