DOGIO MAGAZÍN

  • Valerie Šťástková

Filmy (nejen) pro pejskaře


Když je film dobrý, zabaví celou rodinu, včetně jejich psích členů.

Hledáte film vhodný pro večer strávený s vaším rodinou, partnerem a především s vaším psím miláčkem? Máte dojem, že v TV dávají stále dokola to samé a váš už to nebaví? Máme pro vás tipy na starší i novějším filmové tituly, které potěší nejen psí milovníky, ale také kohokoliv, kdo má rád silné příběhy a dobré filmové zpracování.


Hačikó - příběh psa (2009)

Film inspirovaný podle stejnojmenného japonského snímku, který pojednává o silném poutu člověka a psa. Oba filmy jsou inspirované skutečnou událostí z minulého století, kdy vysokoškolský profesor pejska Hačikó zachránil z ulice a následně si jej adoptoval. Hačikó doprovázel svého milovaného pána každé ráno na nádraží a následně na něj večer čekal, až se pán vrátí z práce. Pan profesor ale jednoho dne v práci zemřel a Hačikó přes všechny okolnosti na svého pána nikdy nepřestal čekat.Série John Wick

Potom, co shlédnete film Hačikó, budete naprosto přesně chápat počínání Johna Wicka ve stejnojmenném snímku. V sérii John Wick potkáte hned několik pejsků, Johnnovi pejsci jsou Daisy (bígl) a Boy (stříbný pitbul). Pro Johna jsou psi symbolem lepšího světa, který je pro něj tak nedosažitelný, i proto s nimi má velmi speciální láskyplné pouto.

John Wick během vypjaté scény se svým pejskem Boyem v taxíku.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Bolt je přesvědčen, že je superhrdina, bohužel jeho superhrdinská práce je pouhý televizní seriál, ve kterém ztvárnil hlavní roli. Když se ale dostane do reálného života, kde potká ty správné kamarády, dokáže být pejsek Bolt přeci jen pes v výjimečnými schopnostmi.
Psí poslání (2017)

Jedna psí duše, která rozdává lásku a smích lidem po celá desetiletí v nejrůznějších rodinách a nejrůznějších tělech. To je ve zkratce film Psí poslání. Celým filmem vás bude provázet hlas psa a buďte si jisti, že jeho bláznivost, spontánní radost, upřímnost a hlavně oddanost svým lidem nenechá jediné oko suché.


Psí láska a přátelství nezná hranice.

Psí domov (2019)

Představte si, že si adoptujete malé štěně, společně zažíváte zábavu i dobrodružství a poté se stane něco, co vás rozdělí. Bella (kříženec rotvajlera) vezme ale osud do vlastních rukou a svého páníčka se rozhodne najít i přesto, že je od něj vzdálena 600 km! Film vás rozesměje i dojme a potěší vaše děti.Bílý tesák (2018)

Film se odehrává v 90. letech minulého století. Sledujeme v něm křížence pejska a vlka, který žije v divočině, od štěněte až do dospělosti. Jeho zvědavost i oddanost jej zavede do života po boku tří různých lidských pánů, díky kterým pozná nejen dobré, ale i špatné.

Příběh Bílého tesáka najdete na Netflixu.

Poznámka redakce: Pro mnohé z vás bude známější film Bilý tesák z roku 1991, který zachycuje tentýž příběh, avšak jde o hraný film. Pro oba filmy byla předlohou kniha Jacka Londona z roku 1906.


Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

Často kladené otázky
Obchodní podmínky

O LAZYFRIDAY DOGIO

Pracuj s námi
Kontakty

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:
+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 08:00 - 20:00
SO-NE: 10:00 - 16:00

MAGAZÍN LAZYFRIDAY DOGIO